ІV щорічний Форум «Обіг медичних виробів в Україні 2019»

21 лютого 2019 року в Києві відбудеться ІV щорічний Форум «Обіг медичних виробів в Україні 2019».

У 2019 р. обіг медичних виробів в Україні зазнає значних змін. Вже уведено в дію ДСТУ EN ISO 13485:2018 (EN ISO 13485:2016, IDT; ISO 13485:2016, IDT), а попередні версії перестануть діяти. Це зумовлює потребу в розробці та впровадженні змін у системі управління якістю, а також проходження її подальшої сертифікації.

Також у цьому році планується імплементація вимог Регламентів Європейського Парламенту і Ради 2017/745 «Про медичні вироби» 2017/746 «Про медичні вироби для діагностики in vitro» шляхом впровадження нових технічних регламентів щодо медичних виробів.

Окрім цього, 18 липня 2018 року між Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Агентством GMDN (Великобританія) підписано меморандум щодо запровадження в Україні GMDN (Global Medical Device Nomenclature) – Міжнародна номенклатура медичних виробів.

Ці питання стануть основними у доповідях та обговоренні ІV щорічному Форумі «Обіг медичних виробів в Україні 2019»

Даний захід – це зручний майданчик для провідних учасників та експертів сфери обігу медичних виробів для обговорення актуальних питань сьогодення та перспектив у майбутньому.

У Конференції планується участь представників Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Київської та Рівненської областей, Національного агентства з акредитації України, Асоціації органів з оцінки відповідності медичних виробів, Агентства GMDN (Лондон, Великобританія), Органів з оцінки відповідності, уповноважених здійснювати оцінку відповідності медичних виробів вимогам технічних регламентів та сертифікувати системи менеджменту якості виробників медичних виробів.