IІI щорічний форум «Обіг медичних виробів в Україні 2018»

22 лютого 2018 року в Києві відбудеться IІI щорічний форум «Обіг медичних виробів в Україні 2018».

Форум орієнтований на керівників підприємств-виробників медичних виробів, директорів з якості, Уповноважених представників, керівників усіх рівнів, відповідальних за функціонування системи менеджменту якості підприємства, а також імпортерів та дистриб’юторів медичних виробів.
На Форумі будуть розглядатися актуальні питання обігу медичних виробів (МВ) в Україні,  проведення оцінки відповідності МВ технічним регламентам та інші.
У Форумі планується участь представників Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Державної  фіскальної служби України, Національного агентства з акредитації України НААУ, Асоціації органів з оцінки відповідності медичних виробів, агентства GMDN (Global Medical Device Nomenclature, Великобританія), Органів з оцінки відповідності, уповноважених здійснювати оцінку відповідності медичних виробів вимогам технічних регламентів.

Шановні колеги!

Уже втретє компанія «УКРМЕДСЕРТ» проводитиме Форум «Обіг медичних виробів в Україні». Із досвіду попередніх років, очевидно, що представники сфери обігу медичних виробів потребують майданчику де можна обмінятися досвідом та віднайти ідеї для безперервного удосконалення. Цей Форум і є таким місцем.
Сфера обігу медичних виробів в Україні бурхливо розвивається. Ми, як Орган оцінки відповідності, тримаємо руку на пульсі та готові ділитися з вами нашим досвідом. Задля всебічного розгляду тенденцій у регуляторній площині до участі у Форумі запрошено представників усіх державних регуляторних органів, що мають безпосередній вплив на обіг медичних виробів в Україні.

Тож запрошую Вас до участі у Форумі «Обіг медичних виробів в Україні 2018»!
До зустрічі в Києві, 22 лютого 2018 року.

З повагою, Директор ТОВ «УКРМЕДСЕРТ» І.М. Хотенюк