Форум «Обіг медичних виробів в Україні»

Шановні колеги!

ТОВ «УКРМЕДСЕРТ» запрошує Вас взяти участь у II щорічному форумі «Обіг медичних виробів в Україні», який відбудеться в місті Києві, 22 лютого 2017 року.

Форум орієнтований на керівників підприємств-виробників медичних виробів, директорів з якості, Уповноважених представників, керівників усіх рівнів, відповідальних за функціонування системи менеджменту якості підприємства, а також імпортерів та дистриб’юторів медичних виробів.

На форумі будуть розглянуті актуальні питання у сфері контролю якості медичних виробів та введення їх в обіг на території України; процедури, які необхідно пройти для допуску медичних виробів в обіг на території України і оцінки відповідності.        

У форумі візьмуть участь представники Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Державної  фіскальної служби України (Департаменту Митної справи), Органів з оцінки відповідності, уповноважених здійснювати оцінку відповідності медичних виробів вимогам технічних регламентів.

На форумі буде виступати з доповіддю  провідний фахівець агентства GMDN (Global Medical Device Nomenclature), Великобританія.

Для участі в форумі Вам необхідно пройти обов'язкову реєстрацію – відправити заявку будь-яким зручним для Вас способом: по електронній пошті manager(at)ukrmedcert.org.ua або за телефоном +38 (044) 587 84 79.

Вартість участі в форумі (організаційний внесок) становить:

- Для одного учасника - 4240,00 грн *.

- Для другого учасника (від одного суб'єкта господарювання) - 4028,00грн *.

- Для третього і наступних учасників (від одного суб'єкта господарювання) - 3816,00 грн *.