Конференція «Зміни в обігу медичних виробів у 2019 р.»

23 жовтня 2018 року в Києві відбудеться Конференція «Зміни в обігу медичних виробів у 2019 р.»

У 2019 р. обіг медичних виробів в Україні зазнає значних змін. З березня залишаться чинними лише стандарти ISO 13485 версії 2016 року, а попередні не діятимуть. Це зумовлює потребу в розробці та впровадженні змін у системі управління якістю, а також проходження її подальшої сертифікації.

Також у наступному році планується імплементація вимог Регламентів Європейського Парламенту і Ради 2017/745 «Про медичні вироби» 2017/746 «Про медичні вироби для діагностики in vitro» шляхом впровадження нових технічних регламентів щодо медичних виробів.

Окрім цього, 18 липня поточного року між Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Агентством GMDN (Великобританія) підписано меморандум щодо запровадження в Україні GMDN (Global Medical Device Nomenclature) – Міжнародна номенклатура медичних виробів.

Це спонукало компанію УКРМЕДСЕРТ, яка є Органом з оцінки відповідності, а також понад 12 років надає послуги з підвищення компетентності фахівців у сфері обігу медичних виробів, організувати конференцію «Зміни в обігу медичних виробів у 2019 р.».

Даний захід - це зручний майданчик для провідних учасників та експертів сфери обігу медичних виробів для обговорення актуальних питань сьогодення та перспектив у майбутньому.

У Конференції планується участь представників Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Державної фіскальної служби України, Національного агентства з акредитації України, Асоціації органів з оцінки відповідності медичних виробів, Агентства GMDN, Органів з оцінки відповідності, уповноважених здійснювати оцінку відповідності медичних виробів вимогам технічних регламентів.